reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


pertez hastalığı nedir

Zayıflama pertez hastalığı nedir konusunu yazdır pertez hastalığı nedir konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Ozan Gözde   
Bu makale 19-06-2010 tarihinde saat 01:43:47 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 15917 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Ozon Tedavisi hakkında Memorial Suadiye Tıp Merkezi uzmanları bir takım bilgiler vermiştir. Şimdi sizlerle Ozon Tedavisi ile ilgili bilgileri paylaşıyoruz.   Ozon Nedir? Ozon, atmosferin bir kaynağı ve oksijenin yüksek enerjili halidir. Gökyüzünün mavi renginin kaynağı olan ozonun dünyadaki yaşam için ne denli önemli olduğu son yıllarda yapılan bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır. Dünya için bu kadar önemli olan ozon, tıp dünyasında da günden güne çok daha önemli bir yer edinmektedir. Ozon tedavisi ile kanserden diyabete,...

devamı...


Sponsorlu:

pertez hastalığı nedir için yapılmış yorumlar.
ozon ile zayıflama
Yazan: meryem - Bartın
Puan:ozon ile zayıflama

"ozon ile zayıflamak istiyorum!"
  
Bu yorum 19-06-2010 01:45:36 tarihinde yazılmıştır...

o3one
Yazan: zeynep - İzmir
Puan:o3one

"ozon tedavisi hakkında bende epey araştırma yaptım zayıflamak için ozon tedavisi görmek istemiştim ama çıkan faturayı görünce şişman halim daha sevimli geldi :) geçen gün televizyon reklamlarında o3one kremin reklamlarını gördüm. Ozon tedavisini ayağınıza getiren bir krem düşünen iyi düşünmüş. Denemeye karar verdim ve ilk izlenimim harika. o3one kremi ilk zayıflamak için kullandım sıkılaştırıcı etkisini hemen farkediyorsunuz zaten uzun süreli kullanımla da selülitleri yok ediyormuş ama yeni başladığım için selülite etkisini göremedim henüz ama tenimi yumuşacık ve pürüzsüz bir etki bıraktı. Ozon tedavisine para yetiştiremeyen varsa o3one kremi tavsiye ederim arkadaşlar harika bir ürün. Denemeye değer"
  
Bu yorum 24-06-2010 01:59:20 tarihinde yazılmıştır...

pertez hastalığına ozon tedavisi kesin çözümmü?
Yazan: ramazan özbek - Edirne
Puan:pertez hastalığına ozon tedavisi kesin çözümmü?

"benim 8 yaşında bir oğlum var 1 yıl önce başladı bu hastalığı ve şimdi ayağında 1 santim kısalık var ama doktorlar iyiye gidiyor diyor pertez hastalığı iyileşirmi ve ozon tedavisi kesin çözümmü sağ ayağında ama kemik baya aşınmış"
  
Bu yorum 14-12-2010 19:13:21 tarihinde yazılmıştır...

pertez hastalığına ozon tedavisi nasıl olur?
Yazan: aysel yemenli - İstanbul
Puan:pertez hastalığına ozon tedavisi nasıl olur?

"mehaba, benim 10 yaşında göz bebeğim yeğenim ali ,bir yıl önce pertez hastalığına yakalandı ailece çok perişanız haline ailesininde durumu ortada tedavi görebildiği kadar gördü en son balta limanı kemik hastanesinde muayene oldu, ve o kadarıyla kaldı. bu hastalığın çaresini bilen varsa allah rızası için bana e meil göndersin onların evinde internet yok araştırma şanslarıda yok bilen bilmeyene allah rızası için duyursun."
  
Bu yorum 09-10-2011 14:45:24 tarihinde yazılmıştır...

pertez hastalığı nedir Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.