reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


yemek yemeden duramıyorum

Zayıflama yemek yemeden duramıyorum konusunu yazdır yemek yemeden duramıyorum konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 29-11-2009 tarihinde saat 03:07:14 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 7210 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Prof. Dr. Mehmet Öz, kilo vermek için ne yapmak gerektiğini şöyle açıkladı: 100 kalorilik daha az yemek yemek veya 100 kalori daha fazla harcamak Şişmanlık kanser gibidir… Biyolojiye karşı irademizin daima yenik düştüğünü belirten New York Presbyterian Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz, akıllıca diyet yapmak gerektiği belirtip, kilo vermek konusundaki sırrını şöyle açıkladı: “Kilo vermek için geleneksel katı diyetleri yürütmek çok zordur. Benim kilo vermek için sırrım şu; günde 100 kalorilik daha az...

devamı...


Sponsorlu:

yemek yemeden duramıyorum için yapılmış yorumlar.
kilo vermek istiyorum nasıl bir diyet yapmalıyım
Yazan: zeynep demir - Ankara
Puan:kilo vermek istiyorum nasıl bir diyet yapmalıyım

"ben 14 yaşındayım ve kilom çok fazla zayıflamak istiyorum ve bunu çokkez denedım bir mütted zayıfladıktan sonra tekrar yemege başklıyorum ne yapmalıyım ??nasıl dıyetleri uygulamalıyım??"
  
Bu yorum 10-04-2010 22:52:38 tarihinde yazılmıştır...

gece yemeden duramıyorum
Yazan: esra - Adana
Puan:gece yemeden duramıyorum

"kılo vermek ıstıorm ama cok hareketlı bır yasamım yok 23 yasındaym uyku duzenımde bozuk gecelerı ayakta gunduzlerı yataktayım gecelerı yemek yemeden duramıorm hep bı halsızlık oluyo anlayamıyorm bana tavsıyelerınız varmı?????"
  
Bu yorum 01-06-2010 16:54:02 tarihinde yazılmıştır...

yemek yemeden duramıyorum Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.