reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


jalapeno biberin faydaları

Zayıflama jalapeno biberin faydaları konusunu yazdır jalapeno biberin faydaları konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 21-12-2009 tarihinde saat 13:37:32 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 15010 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Nottingham Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada, jalapeno biberinin (acı kırmızı biber) içinde bulunan "kapsaisin" maddesinin, hücrelerin enerji üreten ısı odası mitokondriye saldırarak, kanser hücrelerinin ölümünü tetiklediği belirlendi. Araştırmaya göre, kapsaisindeki molekül ailesi vaniloidler, kanser hücrelerindeki protein gelişimine engel olarak "apostosis"i veya hücre ölümünü tetikliyorlar. Vaniloidler, bunu yaparken, etraftaki sağlıklı hücrelere zarar vermiyorlar. Kapsaisin etken maddesini akciğer ve pankreas...

devamı...


Sponsorlu:

jalapeno biberin faydaları için yapılmış yorumlar.
acı biber zayıflatırmı
Yazan: sevilay - Denizli
Puan:acı biber zayıflatırmı

"arkadaşlar merhaba, bende zayıflamak istiyorum ama baş ağrısı için dahi ilaç kullanan birisi değilimdir acı biber hapları zayıflatıyor ama ben hap olarak kullanmak istemiyorum o yüzden acı biberi öylece yesem ne olur? acı biber zayıflatırmı? bana ne önerirsiniz?"
  
Bu yorum 03-06-2010 13:29:40 tarihinde yazılmıştır...

kırmızı biber losyonu
Yazan: dilek - Ankara
Puan:kırmızı biber losyonu

"kırmızı biber losyonu satın almak istiyorum ama nerden satın alacağım bilmiyorum. birde kırmızı biber losyonu kullanan var mı acaba etkisini çok merak ediyorum"
  
Bu yorum 30-07-2010 11:54:56 tarihinde yazılmıştır...

jalapeno biberin faydaları Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.