reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Bölgesel İncelme Yöntemleri

Zayıflama Bölgesel İncelme Yöntemleri konusunu yazdır Bölgesel İncelme Yöntemleri konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 07-05-2010 tarihinde saat 14:49:35 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 10334 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Bu cümleyi duyduğunuzda şaka yaptığımızı düşünebilirsiniz. Bunun ne kadar kolay olduğunu açıklayalım. Öncelikle biraz yardıma ihtiyacınız var. Hasta olmadığınızda doktora gider misiniz? Tabii ki hayır. Fakat, evet, hasta olduğunuzda doktorunuzu görmeniz gerekir.  Vücudunuzdaki fazlalıklardan kurtulmak istediğinizde de durum aynıdır. Profesyonel yardım olmaksızın, bu gerçekleşmeyebilir.
 
İster yeni başlıyor olun, ister uzun süredir egzersiz yapıyor olun. Halen, bir antrenör ile çalışmaktan kaçınanlar; bunun nasıl bir deneyim kazandıracağından veya buna yatırım yapmaya (ki bu bir yatırımdır) değip değmeyeceğinden emin olmayanlar var.
 
8 haftada 20 cm. incelmek için kendisine söz vermeli ve tutarlı olmalısınız. Bu ikisine sahip olmak savaşın yarısıdır. İkinci yarısı ise güvenebileceğiniz bir antrenörle çalışmaktır. Bir antrenörle oturup, tam olarak neyi başarmak istediğinizi görüşmelisiniz.
 
Doğru antrenör, mevcut programınıza ve yeme alışkanlıklarınıza bakar ve hangi noktalarda etkili değişiklikler yaratabileceğinizi görmenize yardım eder. Ayrıca, bir antrenör önünüze koyduğunuz hedeflerin sizin için gerçekçi olup olmadığına karar vermenize de yardım eder.
 
Nereden başlanacağını bilmek çok kafa karıştırıcı olabilir, öyleyse antrenörünüzle oturup, hedeflerinizi tespit edin ve spesifik bir antrenman ve yeme düzeni planlayın.
 
Kendi kendinize oluşturduğunuz eski limitlerinizi zorlamak için sizi motive eden, sizi doğru şekilde cesaretlendiren bir antrenörünüzün olması harikadır. Bu şekilde, antrenörünüz, sizin daha ileri gitmenize ve daha iyi olmak için kendinizle mücadele etmenize yardım eder.  Göreceksiniz ki, hemen yanı başınızda ayakta duran ve "bir kez daha", "bir kez daha" diye devamlı tekrar eden bir antrenör var iken, kendinizi bırakmanız son derece güçtür.  
 
8-12 hafta için bir antrenör ile anlaşmak, doğru şekilde egzersiz yapmayı öğrenmek yolunda büyük bir kazanımdır. Özellikle vücudunuzdaki kasları, bu kasları hedefleyen egzersizleri  ve bu egzersizleri en iyi ne şekilde yapabileceğinizi daha iyi öğrenmek istiyorsanız, bu çok doğrudur. Vücudunuz ve nasıl çalıştığı hakkında, antrenörler size pek çok şey öğretirler.
 
Antrenörler, tam bir motivasyon içinde, adeta motivasyondan yaratılmış gibi antrenmana gelirler. Paranız ile sadece antrenman programına yatırım yapmış olmazsınız, ayrıca zaman da kazanırsınız. Kalçalarınızı çalıştırmak üzere spor salonuna gitmeniz için, spor salonunda sizi bekleyen bir randevu gibisi yoktur! Ayrıca, bir antrenör, sizi sorumluluk altına sokar ve dersiniz olmasa bile, bilirsiniz ki, antrenörünüz size, planlanmış çalışmalarınızı yapıp yapmadığınızı soracaktır. Sadece bunu bilmek bile, çalışmalarınızı aksatmamanızı sağlar.
 
Antrenörünüz, ayrıca, artrit, kalp rahatsızlıkları, eski yaralanmalar vs. gibi belli bazı problemleriniz ile ilgili olarak da size yardımcı olur. Deneyimli bir antrenörle (doktorunuzla koordineli hareket eden) çalışmak, eski yaralanmaların iyileşmesi ve diğer problemlerin çözümlenmesi için uygun bir antrenman programına sahip olmanızı sağlar.
 
Maratona veya golf turnuvasına ya da başka bir spor olayına katılmak gibi daha büyük hayalleriniz de olabilir. Deneyimli bir antrenör, normal antrenman programınızdan uzaklaşmadan, daha uzun süre güçlü kalmanız için ne yapmanız gerektiğini gösterir. Böylece, o istenmeyen santimlerden kurtulduğunuzda, antrenörünüz ayrıca, size uygun bir antrenman programı ve sonraki spor olaylarına hazırlanmanız için gerekli bir plan oluşturur.  Sadece, antrenörünüzün, çalıştığınız branşta deneyimli olduğundan emin olun, zira her antrenör belli bir spor branşına yönelik olarak antrenman yaptırmaz.
 
Bazı insanlar, nasıl antrenman yapılacağını ve hareketleri doğru şekilde yapmayı bilirler. Fakat yine de etraflarında destek ve denetim için bir antrenöre sahip olmayı severler, isterler. Eğer çok ağır kilolar kaldırıyorsanız veya eşli egzersizlere yardım için birine ihtiyacınız varsa, bir antrenörle çalışmak sizin için çok iyi bir tercih olur. Antrenörünüz, çalışmanız sırasında sizi izler ve hedeflerinizi başarmanız için gerekli iyi bir antrenman programı ile size yardım eder.
 
Kesinlikle ve hemen iyi bir antrenörle anlaşmanızı ve antrenmanlara başlamanızı tavsiye ediyoruz. Sonrasında ise, nasıl inceldiğinizi, santimetrelerin nasıl gittiğini izleyin !
 
kaynak : mynet

Bölgesel İncelme Yöntemleri başlıklı bu makale 07-05-2010 tarihinden itibaren 10334 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Bölgesel İncelme Yöntemleri

Sayfayı Paylaş:

Bölgesel İncelme Yöntemleri için yapılmış yorumlar.
meme yağı eritme
Yazan: mutlu yediyıldız - Ordu
Puan:meme yağı eritme

"meme yagını eritmek için yapmamız gereken tam olarak nelerdir ve ne tarz sporlar yapmalıyız teşekürler yardımınız için"
  
Bu yorum 28-03-2011 18:22:02 tarihinde yazılmıştır...

zayıflamak istiyorum ama olmuyor ne yapmam lazım?
Yazan: çiğdem arçelik - Adana
Puan:zayıflamak istiyorum ama olmuyor ne yapmam lazım?

"uzun zamandır kendime hiç dikkat etmedim bir gün aynanın karşısında kıendime bakrken birden şok oldum aldığım kiloları vermek istiyorum ama olmuyor ne yapmam lazım ."
  
Bu yorum 19-01-2012 11:26:18 tarihinde yazılmıştır...

Bölgesel İncelme Yöntemleri Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.