reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


bir haftada kaç kilo alınır

Zayıflama bir haftada kaç kilo alınır konusunu yazdır bir haftada kaç kilo alınır konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Kilo Aldırıcı   
Bu makale 01-11-2009 tarihinde saat 16:13:33 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 8088 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Öncelikle kilo alamamanın nedenini çözmek gerekiyor. Eğer kilo alamamanın altında yatan neden hormonlarsa, hormon tedavisi olmak yeterli olur. Parazit gibi asalaklardan dolayı ise ağızdan alınan ilaçlarla tedavi yapılır. Parazit ya da kurt gibi asalak canlılar ortadan kaldırıldığında kendiliğinden kilo alınabilir. Ancak eğer beslenmeden kaynaklanıyorsa kilo almak için beslenme alışkanlıklarının düzenlenmesi gerekir. Kişinin günlük enerjisi saptandıktan sonra + 1000 kalorilik enerji eklenerek bir tedavi uygulanılır. Bu yüzden ilk önce beslenme alışkanlığı...

devamı...


Sponsorlu:

bir haftada kaç kilo alınır için yapılmış yorumlar.
zayıflık sorunu çözümü
Yazan: dogukan cüce - İzmir
Puan:zayıflık sorunu çözümü

"Zayıflamak kadar şişmanlamak ta çok zor "
  
Bu yorum 04-11-2009 16:20:24 tarihinde yazılmıştır...

zayıf olmak
Yazan: ergün - Aydın
Puan:zayıf olmak

"zayıf olmak şişman olmaktan daha kötü. zayıf olacağıma keşke şişman olsam."
  
Bu yorum 06-11-2009 13:35:30 tarihinde yazılmıştır...

1 ayda nasıl kilo alınır
Yazan: gündüz - Artvin
Puan:1 ayda nasıl kilo alınır

"acil kilo almam lazım arkadaşlar nasıl alablirim. kilo aldırıcı tavsiye eder misiniz?"
  
Bu yorum 10-01-2010 02:54:46 tarihinde yazılmıştır...

sağlıklı kilo almak için beslenme listesi
Yazan: Uğur Güven - İstanbul
Puan:sağlıklı kilo almak için beslenme listesi

"Beslenme listenizdeki bazı kısımlara katılmıyorum.Örnek olarak kahvaltıda börek ve ekmek.Ara öğünlerde çikolata.Sağlıklı bir şekilde kilo almak için şekerden ve hertürlü beyazdan(beyaz ekmek,börek,un,şeker) bunlardan uzak durmak gerekir. Gün içerisinde yenilecek olan karbonhidratlar komplex olmalıdır.Yani glisemik indexi düşük besinler olmalıdır.Bunlar tam buğday ekmeği,çavdar ekmeği,kepekli ekmek,makarna,esmer pirinç,haşlanmış patates,yulaf ezmesi ... Bu karbonhidratlar öğüne göre seçilip uygun karışımla birlikte yenilmelidir.Mesela yulafı kahvaltıda süt veya yoğurtla.Makarnayı Öğlende yoğurtla vs.. Protein olarak genelde tavuk,balık ve yumurta beyazı(her gün) haftada 1 veya 2 defada kırmızı et tüketilmelidir.Yanlarında salata idealdir. Yazmış olduğum besinlerden kendinize güzel bir program hazırlarsanız ve bu programı egzersizle ve sporla desteklerseniz güzel ve eşit bir şekilde hacimlenirsiniz. Yok ara öğünlerde çikolata,bal,pekmez,ekmek,börek yerseniz kilo alan tek yer göbeğiniz olur.İnce omuzlar, kollar,bacaklar,göğüsler,kocaman bir Miğde kocaman bir Göbek.Seçim sizin kolay gelsin..."
  
Bu yorum 29-01-2010 23:05:05 tarihinde yazılmıştır...

bir haftada kaç kilo alınır Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.