reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Yemek Yemeden Kilo Almak

Zayıflama Yemek Yemeden Kilo Almak konusunu yazdır Yemek Yemeden Kilo Almak konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 18-08-2011 tarihinde saat 13:05:00 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 28 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


İnsanlar günümüzde   kilo vermek ister ama bunu yanı sıra kilo almak isteyenlerde var.Kilo alamayan insanların metabolizmasının hızlı çalışması sonucu aldığı enerji fazlasını harcadığı için kilo alamaz.Kilo almak için kişi 3 ana, 3 ara öğün alması gerek.

Yemekten önce spor yaparsa yürüyüş,koşma ve minder hareketleri kişinin iştahının açılmasını sağlar ve sağlıklı  kilo almasına sebep olur.Beslenirken yediğiniz besinlere dikkat etmelisiniz süt ve süt ürünleri tüketmeli,karbonhidrat fazla almalısınız.Asitli içecekler yerine meyve sularını tercih edin.Yağlı yiyeceklerden uzak durmalısınız .Kilo alacağım diye yağlı yiyeceklere yüklendiğinizde dengesiz beslenip yağ birikimine sebep olursunuz.Genelde fırında,haşlanmış,ızgarada yapılmış yiyecekler tüketmelisiniz.Fıstık,fındık  gibi çerezler tüketmeli ve her gün bir yumurta yemeli protein ihtiyacınızı ihmal etmemelisiniz.Donmuş yağlardan uzak durmalısınız.açlığınıza göre değil öğün saatlerinize göre beslenmelisiniz.


Yemek Yemeden Kilo Almak başlıklı bu makale 18-08-2011 tarihinden itibaren 28 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Yemek Yemeden Kilo Almak

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Yemek Yemeden Kilo Almak Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.