reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Kilo Aldırıcı W-Max Kilo Aldırıcı İlaç WiMax

Zayıflama Kilo Aldırıcı W-Max Kilo Aldırıcı İlaç WiMax konusunu yazdır Kilo Aldırıcı W-Max Kilo Aldırıcı İlaç WiMax konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 19-08-2009 tarihinde saat 10:14:09 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 46368 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Kilo Aldırıcı W-Max Ürünü Hakkında Açıklama:


Kilo Aldırıcı W-MAX Tarım Bakanlığı onaylı olarak hijyenik şartlarda el değmeden üretilen, en profesyonel kilo aldırıcı üründür.

 • İştahsız mısınız, canınız yemek istemiyor mu?
 • Çok az yemekle doyuyor musunuz?
 • Ne yaptıysam kilo alamıyorum mu diyorsunuz?
 • Giydiğiniz kıyafetler üzerinizde emanet mi duruyor?
 • Size ne kadar zayıfsın denilmesinden bıktınız mı?
 • Kendinizi güçsüz ve etkisiz mi hissediyorsunuz?

Kilo Aldırıcı W-MAX beklediğiniz ürün, bünyeye ve kullanıma bağlı olarak ayda 4-12 kg almanız artık çok kolay. Bu muhteşem ürünü kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren müthiş bir şekilde açlık hissedeceksiniz ve normalin 2-3 katı yemeye başlayacaksınız. Yediğiniz herşeyden olağanüstü zevk alacaksınız. Yemek yemek sizin için zevke dönüşecek. Tabağınızda asla yemek bırakmayacaksınız ve bunu zevkle yapacaksınız. Kilo almaya başlayacaksınız, Enerjiniz aratacak ve hayata daha pozitif bakacaksınız. Ayrıca kusursuz bir cinsel güç arttırıcı olan W-Max ile artık siz daha güçlüsünüz.

Kilo Aldırıcı W-MAX'in içeriğinde bulunan bitkilerden olan Fenugreek Çin'de ve Hindistan'da bolca yetişen bir bitkidir. Meyvelerin kızıl renkli tohumları protein, lipit ve iştahsızlık çeken kişilerde iştahı uyaran sapogenin maddesi bakımından zengindir. Fenugrec aynı zamanda metabolizma bozukluklarına bağlı zayıflamalar üzerinde pankreas salgılarını düzene sokarak etki gösterir. Fenugrec kas ağırlığını ve hacimlerini artırmak isteyen bodybuilding çalışanlar tarafından da kullanılır. İnsulin oranı üzerinde düzenleyici etkisi dolayısıyla fenugrec insüline bağımlı olmayan diabetlilerin tedavisinde de destekleyici olarak tavsiye edilir.

Kilo Aldırıcı W-MAX istediğiniz fiziğe kavuşmanız için gerekli içeriği fazlasıyla sunar.

Kilo Aldırıcı W-MAX İçeriği:


 • Zingibar officinale : İştah Açıcı
 • İştah açıcıdır,
 • Antiseptik özelliği kanın temiz kalmasını sağlar,
 • Mideyi düzenler,
 • Mide bulantılarını giderir,
 • Mide ağrılarında ve hazımsızlıkta iyi bir seçimdir,
 • Bağırsaklarda biriken ve atılamayan gazların kolaylıkla atılmasını sağlar(colic),
 • Solunum yollarını açar,
 • kanın yapısını daha akışkan hale getirir(ki bu kalbin daha rahat çalışmaı demektir)
 • Vücutta sıcaklık ve terleme meydana getirir.
 • Zingibar officinale gerçekten iyi bir anti oksidandır(oksitleri temizler dışarıya atılmasına yardımcı olur)
 • Kalp ritminin düzene girmesini sağlar,
 • özellikle romatizmal rahatsızlıklarda bin yıllardır kullanılmaktadır.
 • Baş ağrılarını gideici özelliği vardır,
 • Uykuyu rahatlatır,
 • Kandaki kollesterolu diğer bir çok bitkiye nazaran daha fazla oranda düşürür,

W-Max Kilo Aldırıcı'nın İçerdiği Etken Maddeler


1,8-cineole, 6-gingerol, 6-shogaol, 8-shogaol, acetic acid, alpha-linolenic acid, alpha-phellandrene, alpha-pinene, alpha-terpinene, alpha-terpineol, arginine,askorbik asit, beta-bisolene, beta-carotene, beta-pinene, beta-sitosterol, boron, caffeic acid, camphor, capsaicin, chlorogenic acid, curcumene, gingerols, sesquiphellandrene, zingiberene, resin, nişasta, yağ, protein.

Kanser ve Zingibar officinale


Zingibar officinale bitkisi son zamanlarda kanserle savaşta "destekleyici tedavi olarak" kullanılmaktadır. Dünyada azımsanmayacak sayıdaki bilim adamı Zingibar officinalein "kanserle ve buna benzer tehlikeli hastalıklarla" savaşta "destekleyici tedavi olarak" kullanılabileceğini kabul etmektedir.

Ferula Elaeochytris : Kas Geliştirici Güç Arttırıcı

Ferula Elaeochytris kökleri toz haline getirilip bal ile karıştırılarak kudreti arttırıcı olarak yıllardır kullanılıyor. Buna halk arasında 'kocakarı ilacı' denir. Bilimsel olarak kanıtlanmış bir şey olmasa da uygulamada görülen faydaları bu bitkinin bir takım afrodizyak özelliklere sahip olduğunu gösteriyor. Savaş yıllarında bile askerlerin güçlenmesi için bu bitkinin tomurcuklarının yedirildiği söylenir.

Doğal bir afdodizyak istemisiniz? TÜRKİYE'de doğal ortamda yetişen binlerce şifalı bitki arasındaki çakşır adı verilen otun, erkeklerde cinsel gücü artırıcı etkisinin olduğu ortaya çıktı. TÜRKİYE'de doğal ortamda yetişen binlerce şifalı bitki arasındaki çakşır adı verilen otun, erkeklerde cinsel gücü artırıcı etkisinin olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine araştırmacılar, bu şifalı otun ilaç sanayisinde kullanılması gerektiğini ifade etti. Araştırmacılar ayrıca bu bitkinin cinsel gücü artırıcı ilaç olarak kullanılan Viagra'ya hammadde olabilecek nitelikte olduğunu da dile getirdi.

Ferula Elaeochytris Faydaları ve Etkileri: Cinsel gücü ve isteği arttıran, etkili bir afrodizyak bitkidir. Aynı zamanda sperm sayısını ve hareketliliğini de arttıran etkileri vardır. Kasları kuvvetlendirir ve kas ağrılarını gidermekte yardımcıdır. Sinirleri rahatlatıcı özelliği vardır. Astım ve bronşit için faydalı bir bitkidir.

Quinquina : İştah Açıcı - Kuvvetlendirici


İştahsızlık, sindirim bozukluklarından; şişkinlik ve hazımsızlığa karşı kullanılır. Dermansızlık ve halsizlik gibi durumlarda vücudu kuvvetlendirici ve dinçleştirici özelliği vardır. Ateş düşürür. Nevralji, sıtma, grip, bulaşıcı hastalıklarda da fayda sağlar. Kalp ağrıları, kalp çarpıntısı gibi hallerde kullanılır.

Isırgan Otu : Kan Yapıcı - Antioksidan - Güçlendirici

Vücutta hücre yenilenmesini sağlayan ısırgan otu; alyuvar yapımını artırıyor. Yaprak ve sürgünleri salata şeklinde veya pişirilerek yenildiğinde, kansere karşı etkili oluyor.

Temel niteliklerden dolayı romatizma ve gut, romatizmal eklem deformasyonları, böbrek ve idrar yolları iltihabı, teşhis edilemeyen şiddetli baş ağrıları, prostat büyümesi, mide ve bağırsak ülseri, böbrek ve safrakesesi taşı, güçsüzlük ve bitkinlik halleri, kansızlık ve alyuvarlar eksikliği, demir eksikliği, tüm alerjik rahatsızlıklar (bahar nezlesi dahil), egzama, ergenlik sivilceleri ve fistüllere karışı etkili oluyor. Bu hastalıklara karşı uygulanacak yaprak çayı tedavisi, 2-4 hafta süreli kürler halinde uygulanabilir.

Tohumlar, öncelikle organizmayı uyarıcı, güçlendirici ve savunma gücünü artırıcı özelliklere sahip olduğu için, yaşlılarda güçlendirici amaçlı olarak kullanılabilir. Yeşil ısırgan otu, sapın dibinden kesilerek, romatizma, gut, eklem deformasyonu, siyatik ve lumbagoya karşı, doğrudan hasta bölgeye sürülerek de kullanılabilir. Bitkinin yakıcı tüylerinin deriyi tahriş etmesiyle, uzun süreli, rahatlatıcı bir sıcaklık oluşur ve ağrı diner.

Kore Kırmızı Gingseng : Cinsel Güç Arttırıcı - Afrodizyak - Gençleştirici


Panax Ginseng Uzakdoğu ülkelerinde binlerce yıldır kullanılmakta olan geleneksel şifalı bitkiler içerisinde en yaygın olanıdır. Ayrıca Uzakdoğu insanları arasında gizemli bir bitki olarak büyük bir ün ve şöhrete sahiptir. M.S. 1. yüzyıla ait bir Çin metnine göre; Ginseng, zihni güçlendirici, irfan ve bilgeliği artırıcı bir şifalı bitki olarak tanımlanmakta ve düzenli kullanımının yaşam süresini artıracağı belirtilmektedir.

İnsanlar üzerinde yapılan yayınlanmış çalışmaların birinde, erektil disfonksiyonu olan ve 3 ay boyunca kırmızı Kore ginsengi alan 30 erkekte görülen seks performansı artışının, placebo alan gruptaki erkeklere göre çok daha fazla olduğu kaydedilmiştir. Geçen yirmi yılda ginsengin seks arzusunu arttırıcı bir özelliğinin olup olmadığı konusunda sayısız klinik çalışma yapıldı. Hayvanlar üzerinde yapılan bazı deneyler Asya ginsenginin erektil disfonksiyonu tedavi ettiği görülmüştür

Arı sütü Polen -İştah açıcı - Kilo aldırıcı ve sayısız Fayda


Arı poleni faydaları açısından öncelikle güçlü bir besin olma özelliği ile karşımıza çıkar. Arı poleni 96 çeşitten daha fazla besini kapsar ve bu besinlerin her biri, insan yaşamını desteklemek için gereklidir. Arı poleninin %40'ı proteinden oluşur ve yaklaşık olarak tamamı herhangi bir bozulmaya uğramadan ya vücudumuz ya da metabolizma tarafından kullanılabilir durumdadır.

Arı poleni 22 çeşit amino asit, C vitamini, B-kompleks ve folik asit, doymamış yağ asitleri, enzimler ve karotinle, günümüze kadar hemen hemen hepsi keşfedilmiş olan ana anti oksidanları içerir. Arı poleni zaman zaman'en mükemmel besin olarak da anılır.

Polendeki aminoasitler : aspartik asit,glutanik asit, alanin, arginin, cystin, glisin, Histidin, İzolösin, Lösin, Lisin, Mefiyonin, Fenilalanin, Prolin, Serin threonin, Triptofan, Trisin, Valin.

Polendeki vitaminler: B (Tiamin), B2 (Riboflavin), B3 (Vitamin PP), B5 (Asit pentotenik), B6 (Pridoksin), B7 (Mesoinositol), B8 (Vitamin H, Biyotin), B9 (Asit folik), B12 ( Siano kobalamin), Vitamin C, D, E, provitamin A, (özelleikle B vitaminleri suda eriyerek vücuttan atıldıklarından her gün alınmaları gerekmektedir.)

Polendeki mineral maddeler: Kalsiyum, klor, demir, magnezyum, manganez,fosfor, potasyum ve silisyum

Bunların dışında kilo aldırıcı Keçiboynuzu - Fülfül - Vanilin ve Kebabiye içermektedir

Kilo Aldırıcı W-MAX nasıl Kullanılır:

Sabah öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1 çorba kaşığı W-MAX, süte, meyve suyuna veya yoğurda karıştırarak yenilirek kullanılır.

Kilo Aldırıcı W-Max Kilo Aldırıcı İlaç WiMax başlıklı bu makale 19-08-2009 tarihinden itibaren 46368 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Kilo Aldırıcı W-Max Kilo Aldırıcı İlaç WiMax

Sayfayı Paylaş:

Kilo Aldırıcı W-Max Kilo Aldırıcı İlaç WiMax için yapılmış yorumlar.
kilo almak için w-max kullananlar
Yazan: ismail - Aydın
Puan:kilo almak için w-max kullananlar

"arkadaşlar bende iştah sorunu var sabah kalkıyorum. midemde bir bulantı gibi bir his yaşıyorum. o yüzden kahvaltı yapamıyorum. öğle yemeğinde de çok az birşey yiyorum. akşam yemeği de yiyemiyorum canım hiç istemiyor. bir deri bir kemik kaldım. ben iştah açıcı bir ilaç arıyorum w-max ı buldum ama emin olamıyorum alsam işe yarar mı acaba? w-max kullanan varsa ne olur cevap yazsın. artık zayıf görünmek sorun değil sağlığım söz konusu. benim düzenli beslenmem lazım. onun içinde iştahımın açılması gerekiyor."
  
Bu yorum 19-08-2009 11:40:23 tarihinde yazılmıştır...

fiyat ve iletişim
Yazan: ali ipekci - Antalya
Puan:fiyat ve iletişim

"herşeyi güzel hoş yazmışsınızda fiyatı ve iletişimi nasıl kurcaz artı bu ilacı hiç kullanan olmamışmı neden yazılmamış bu durumda şüpe kapmamak mümkün degil ve sipariş vermeye çekiniyoruz bize bilgi verilirse seviniriz en kısa zamanda cvp bekliyoruz saygılar"
  
Bu yorum 24-08-2009 00:30:20 tarihinde yazılmıştır...

W-Max Kilo aldırıcı
Yazan: Sinan - İzmir
Puan:W-Max Kilo aldırıcı

"Arkadaşlar bende iştah sorunu yok yemek yiyorum ama mesela 1 tabakta doyuyorum!Kilo almak için daha fazla yemek yemek gerektiği için bende W-Max ı almayı düşünüyorum ama bunu kullanan var mı ve varsa gerçekten kilo aldırıyomu?Birde boyuma nazaran kilom zayıf boy 1.80 kilo 53"
  
Bu yorum 02-09-2009 18:16:57 tarihinde yazılmıştır...

W-max nerde satılıyor
Yazan: selin yıldız - Antalya
Puan:W-max nerde satılıyor

"W-max nerde bulabilirim yurt dışında satılıyormu?"
  
Bu yorum 04-09-2009 16:39:16 tarihinde yazılmıştır...

vmax kilo aldırıcı
Yazan: emin - K.Maraş
Puan:vmax kilo aldırıcı

"ark. mrb. tanıdığım herkesin ne kadar zayıfsın diye başlayan can sıkıcı lafları üzerine yaptığım araştırma sonucu vmax kilo aldırıcıyı buldum. başba başka ürünlerde vardı ama bakanlık onaylı olması bana daha güvenilir geldi. kullanmaya başlıyalı 1 ay olmadı daha 3 hafta olacak sık sık tartılıyorum 4 kilo almışım iştahıma çok iyi geldi. kokusu falanda gayet güzel. tavsiye ederim."
  
Bu yorum 22-10-2009 23:07:17 tarihinde yazılmıştır...

w-max kilo aldırıcı yorumlar
Yazan: neslihan - İzmir
Puan:w-max kilo aldırıcı yorumlar

"meraba arkadaşlar ben çok zayıfım buzamana kadar bi çok ilaç ve kilo aldırıcı igneler kullandım dr tavsiyesiyle bazıları aldırdı ama ilacı kesince yine verdim bu defada bu ilacı kendim kullanmak istiyorum ama kullanıcı yorumu çok az uzmanlar bu ilaç hakkında ne düşünüyor kullanıcı arkadaşlar bizi bilgilendirirseniz çok sevinirim"
  
Bu yorum 24-10-2009 16:52:04 tarihinde yazılmıştır...

w-max
Yazan: yavuz - izmir - İzmir
Puan:w-max

"Bende kilo almak istiyorum ve bugün v-max i araştırdım. Tarım bakanlığı onaylı olması ve web sitesinde kullanıcı yorumlarını okurken hep olumlu yazılar görmem sonuncunda almaya karar verdim. "
  
Bu yorum 27-10-2009 16:28:22 tarihinde yazılmıştır...

kilo almak istiyorum nasıl alabilirim
Yazan: sudenaz - Balıkesir
Puan:kilo almak istiyorum nasıl alabilirim

"merhaba, kilo almak istiyorum w-max kullansam kilo alabilir miyim. yada başka türlü nasıl kilo alabilirim?"
  
Bu yorum 01-11-2009 23:19:13 tarihinde yazılmıştır...

acil kilo almak istiyorum
Yazan: Nevrie - Yurt Dışı
Puan:acil kilo almak istiyorum

"arkadaslar ben 15 yasindayim ve 37 kiloyum be acilen kilo almak istiyorum ben hollandadayim bu ilaci nasil siparis verebilirim olmuyo heralde ben boyle cok mutsuzum beni goren herkez cok zayifsin diyolar cok gicik oluyorum yaa lutfen nasil alabilirim yarimci olursaniz sevinirim.....tsK,"
  
Bu yorum 16-01-2010 20:45:15 tarihinde yazılmıştır...

W-Max ile kilo almanın yolları
Yazan: Erkan sever - İstanbul
Puan:W-Max ile kilo almanın yolları

"Öncelikle sLm arkadaşlar.. şimdi Wax Aslında Bir Kilo aldırıcı Üründür.. EVet katılıyorum ama Bazı Tabiki nedenler Var .Bunlar sık sık mastürbasyon Yapmayacaksınız. Fazla Uykusuz kalmayacaksınız düzenli uyuyup düzenli kalkacaksınız..karnınız acıktıgı anda yemek yemeye oıturacaksınız. Ben w-maxsı Kullanalı Tamı tamıma 3 hafta olmasına ragmen kilom 56 dı ve şu anda 59 kilo oldum ama tabiki birazda pisikolojik etken nedenirdir kimsenin söylediklerine kanmayın. sagdece kendinizi oldugunuz Gibi kabul edin. ve düzenli yemek yiyin.. Hadi Bakalım w-maxla oBurix olma yoluna:o atılıyoruz süper=)"
  
Bu yorum 07-02-2010 22:57:01 tarihinde yazılmıştır...

kilo aldırıcı ilaçlar içinde en iyisi w-max
Yazan: derya - Aydın
Puan:kilo aldırıcı ilaçlar içinde en iyisi w-max

"daha önceden iran iksiri, bomba gibi kilo aldırıcı ilaçlar kullandım ama hiçbir işe yaramadı w-max kilo aldırıcı ilaçlar içinde en etkili olanı 1 ayda tam 6 kilo aldım müthiş iştah açıyor kesinlikle tavsiye ederim ve sütle için harika oluyo"
  
Bu yorum 21-03-2010 13:52:17 tarihinde yazılmıştır...

iştahım yok kilo almak istiyorum
Yazan: gülayşe pamuk - Muğla
Puan:iştahım yok kilo almak istiyorum

"merhaba bende kilo alamıyorum . iştahımyok. doktorlar tarafından bir çok ilaç kullandım ama alıyorum sonra geri veriyorum w max gördüm gerçekten işe yarıyor mu merak ediyorum . zararı olur mu. beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. "
  
Bu yorum 03-04-2010 16:31:26 tarihinde yazılmıştır...

w-max bir kutusu ne kadar gidiyor?
Yazan: gizem - Giresun
Puan:w-max bir kutusu ne kadar gidiyor?

"w-max 1 kutusu ne kadar gidiyor?"
  
Bu yorum 29-04-2010 20:10:45 tarihinde yazılmıştır...

Wmax
Yazan: simone inzaghi - Kocaeli
Puan:Wmax

"ürünü aldım bu gün başladım..bakalım sonuc ne olacak..sizinle paylaşıcam...."
  
Bu yorum 14-05-2010 21:03:16 tarihinde yazılmıştır...

w max işe yarayacak mı?
Yazan: aysegul - Kocaeli
Puan:w max işe yarayacak mı?

"bende dün sipariş werdim yarın gelir bende yarın başlarım artık çok merak ediorum işime yarayacakmı die şuan 46 kiloyum amacım 55 kilo olmak bakalım artık umarım beklediğim sonucu alrım. ama merak ettiğim birşey war acaba kullanmayı bırakınca tekrar kilo weriomsn bu konu hakkında bilgisi olan warsa yazarsa sewinirim tşkrler.."
  
Bu yorum 06-06-2010 20:25:17 tarihinde yazılmıştır...

w max sipariş
Yazan: burcu - Kırıkkale
Puan:w max sipariş

"nasıL siparş edioruz biz bu ürünü LTfen kuLLanan arkadaslar yardımcı oLsn qercekTn işe yarıo mu_?"
  
Bu yorum 22-07-2010 19:33:02 tarihinde yazılmıştır...

osmanlı iksiri mi w-max mi daha etkili?
Yazan: ayten - İçel
Puan:osmanlı iksiri mi w-max mi daha etkili?

"merhabalar. ben kendim için değilde oğlum için kilo aldırıcı almak istiyorum. oğlum 19 yaşında çok iştahsız birisi aşırı zayıflıktan giydirecek kıyafet bulamıyoruz. osmanlı iksiri mi w-max mi alsak karar veremedik. yardımcı olursanız sevinirim! tşk."
  
Bu yorum 03-09-2010 15:07:52 tarihinde yazılmıştır...

osmanlı iksiri mi w-maxmı?
Yazan: songül görer - İstanbul
Puan:osmanlı iksiri mi w-maxmı?

"ya bende kilo almak istiyorum yalnız hangisi daha etkili bilmiorum lütfen biri yardımcı olabilir mi?"
  
Bu yorum 06-09-2010 21:01:44 tarihinde yazılmıştır...

w-max ile ideal kilo alma
Yazan: enis iz - İstanbul
Puan:w-max ile ideal kilo alma

"1,75 boy 58 kiloyum 1 aydır kullanıyorum 64 kilo oldum.. fakat ben askerim ve sürekli hareket halinde olduğum için düzenli yemek yiyemiyorum..eğer w-max i kullanıp düzenli ve acıktığınız zaman yemek yerseniz kesinlikle ideal kilonuza ulaşacaksınız..."
  
Bu yorum 12-09-2010 19:46:04 tarihinde yazılmıştır...

w-max işe yarayacak mı yaramayacak mı?
Yazan: HALİL - Ankara
Puan:w-max işe yarayacak mı yaramayacak mı?

"ben 21 yasındayım be kilom 57 ben 65 çıkmak istiyorum iştahım iyi ama nedense hiç kilo alamıyorum yorumları okudum siparişi bazı arkadaşkarın deyişine göre verdim inş yararlı olur..ben 21 yasındayım be kilom 57 ben 65 çıkmak istiyorum iştahım iyi ama nedense hiç kilo alamıyorum yorumları okudum siparişi bazı arkadaşkarın deyişine göre verdim inş yararlı olur.."
  
Bu yorum 16-09-2010 14:16:37 tarihinde yazılmıştır...

w max ile kilo alacağım
Yazan: ferdi - Ankara
Puan:w max ile kilo alacağım

"arkadaşlar ben remeron isimli bir depresyon ilacı kullandım ve 2 ayda tam 13 kilo aldım (kesinlikle ama kesinlikle abartmıyorum) ama gün boyu ruh gibi dolaşıyorsunuz. şimdi de w max kullanacağım. aslında boy kilo oranım iyi ama yıllardır zayıf gezmenin acısını çıkaracağım. şu an boy 1.70, kilom 68"
  
Bu yorum 17-09-2010 16:08:39 tarihinde yazılmıştır...

w-max siparişi
Yazan: yağız - Antalya
Puan:w-max siparişi

"w-max araştırdım ben de dün sipariş verdim hem de 3 kutu işallah doğrudur kilo alırım bende sıkıldım bu zayıflıktan eğer etkisini görürsem yazarım olumlu ve olumsuz olarak "
  
Bu yorum 15-10-2010 10:58:25 tarihinde yazılmıştır...

Kilo Aldım
Yazan: Aynur - İstanbul
Puan:Kilo Aldım

"w max ile kilo alacağım Yazan: ferdi - Ankara Puan: \"arkadaşlar ben remeron isimli bir depresyon ilacı kullandım ve 2 ayda tam 13 kilo aldım (kesinlikle ama kesinlikle abartmıyorum) ama gün boyu ruh gibi dolaşıyorsunuz. şimdi de w max kullanacağım. aslında boy kilo oranım iyi ama yıllardır zayıf gezmenin acısını çıkaracağım. şu an boy 1.70, kilom 68\" Bu yorum 17-09-2010 06:08:39 tarihinde yazılmıştır... Bu yorumu okuyunca yazma gereği duydum... Bende 45 kilodan yukarı çıkamıyordum şu an 50 kiloyum.. 1 aydır Remeron kullanıyorum dr zaten kilo almak istediğimi söylediğimde vermişti.. 1 ay daha kullanıp 4-5 kilo daha almak istiyorum... Zayıfsın demeleri sinirimi bozuyordu, cidden insanın psikolojisi bozuluyor.. Etrafınızda kimseye kilolusun yada zayıfsın demeyin.. Varsa bir bildiğiniz direk öneride bulunun.. Çünkü tek ihtiyacımız bu.. Remeron'un öncelikli amacı kilo aldırmak değil.. Ağır bir antidepresandır, doktorunuza danışmadan kullanmayın ama zaten kilonuz artık psikolojinizi etkiliyorsa tavsiye edecektir. Size kilo aldıran ilaç değil, iştahınızın artmasıdır, çünkü ilaç iştahınızı açıyor kısacası sizin bünyenizi şişirmiyor iştahınızı açarak sürekli birşeyler yemek istiyorsunuz.. o güne kadar bir kere ağzınıza sokmadığınız şeyleri dahi canınız istiyor.. mesela ben tatlı pek sevmezdim sürekli tatlı yemek istiyorum.. hatta asla bir rüyamda yemek vs gördüğümü hatırlamıyorum fakat şimdi rüyalarımın çoğunluğunda tatlılar görüyorum.. uyanırken kurt gibi acıkmış uyanıyorum.. bu ilacın en büyük sıkıntısı uykum 12-13 saate çıktı.. aralarda uyanıp mutlaka birkaç kere yemek yiyorum o ayrı konu.. uyanıyorsunuz fakat yine uykunuz varmış gibi hissediyorsunuz.. ve muhtemelen tekrar uyuyorsunuz.. benim gibi birde yapacak işiniz yoksa uyumanın ne zararı olabilir ki:) 12-13 saat sonra ancak gerçek anlamda uyanmış oluyorsunuz.. tabi bu arada ben ilacı uyumadan 1 saat önce 1 adet olarak yutuyordum bunun miktarını doktor kişiye göre ayarlar.. Ama denemediği şey kalmayıp kilo alamayan biriyseniz mutlaka bir psikiyatriye gidip Remeron'un sizin için faydalı olup olamayacağını sorunuz.. Dilerim herkes istediği kiloya kavuşur... ve mutlu hisseder:-)"
  
Bu yorum 20-10-2010 21:01:22 tarihinde yazılmıştır...

w-max ile ideal kilo alma
Yazan: gamze gamze - Samsun
Puan:w-max ile ideal kilo alma

"ben 19 yaşındayım 160boy 40kiloyum giydiğim hiçbirşey olmuyor artık bu psikolojimi bozuyor. Doktora çıktım cok kez.Fakat hiçbirşey çıkmıyor herşey normal. birtürlü kilo alamıyorum. midem sürekli bulantı halinde. w-max gerçekten işe yarıyor mu? yardımcı olursanız çok sevinirim.."
  
Bu yorum 05-12-2010 16:07:25 tarihinde yazılmıştır...

w-max kilo aldırıcı besin desteği
Yazan: RABİA NAZLI - Edirne
Puan:w-max kilo aldırıcı besin desteği

"ardkşlar w-max ı kesnlkle deneyin müthiş kilo aldırıyor ben 1 ayda tam 8 kilo aldım tüm zayıf arkdşlarma tavsiye ederim ;) 1 kutu almanız yeterli"
  
Bu yorum 15-07-2011 12:31:44 tarihinde yazılmıştır...

w max iştah açıcı ilaç
Yazan: cemre YEN - Düzce
Puan:w max iştah açıcı ilaç

"eşim için aldık insaallah işe yarar. bende baya merak edıyorum esım acıkmasıne ragmen 2 uc kaşık alp kalkıyor yemekden. yemek yeme ıstegı olmasına rahmen işgence cekıyormus gbi yemesı. gercekden cok uzuluyorum bu duruma arastırdık ılk olarak boyle bır urun alıyoruz. umarım ıyı gelır de paylaşırım sızınle. ama ben yınede dıyorum kı hersey beyınde bıtıyor..."
  
Bu yorum 06-09-2011 16:55:28 tarihinde yazılmıştır...

Kilo Aldırıcı W-Max Kilo Aldırıcı İlaç WiMax Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.