reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


bioder kiraz sapı kullanıcı yorumları

Zayıflama bioder kiraz sapı kullanıcı yorumları konusunu yazdır bioder kiraz sapı kullanıcı yorumları konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 12-06-2009 tarihinde saat 13:35:17 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 7724 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Kıl Dönmesi Pilonidal Sinüs Ne Demektir? Pilonidal sinüs (halk arasında bilinen adı: kıl dönmesi) derinin içinde duvarı kalın bir kist halini almış baloncuktur. Hava ısındıkça terlemeyle birlikte farkedilmesi kolaylaşır. Sosyal yaşamda sıkıntı yaratır. Daha çok 15-40 yaşları arasında görülür. Bu kist, genelde kaba etlerin birleştiği yerin hemen üzerinde veya yan tarafında (kuyruksokumu kemiğinin üzerinde) olur ve ağız şeklinde gözükebilir. Bu ağızdan kıl çıkabilir ve birden fazla ağız görülebilir. Bu tablo daha çok genç,...

devamı...


Sponsorlu:

bioder kiraz sapı kullanıcı yorumları için yapılmış yorumlar.
Lazer epilasyon ve Kıl Dönmesi
Yazan: ferhat deniz - İstanbul
Puan:Lazer epilasyon ve Kıl Dönmesi

"kıl dönmesi kıllı olan bölgede oluyorsa ozaman kıları kökten yok edersek yani lazer epilasyon yada bioder olduguna göre o zaman o bölgede kıl dönmesi olmaz"
  
Bu yorum 14-07-2009 10:17:22 tarihinde yazılmıştır...

kıl dönmesi tedavi süresi
Yazan: m.tozan - Denizli
Puan:kıl dönmesi tedavi süresi

"yaklaşok 7 yıldır kıl dönmesi var bende. Ameliyat için geç kalmış olabilirmiyim. bir an önce bu dertten kurtulmak istiyorum. acaba hangi tedavi yolu benim için en uygun olur."
  
Bu yorum 16-07-2009 01:35:15 tarihinde yazılmıştır...

kıl dönmesi ameliyatı
Yazan: Yasin - Artvin
Puan:kıl dönmesi ameliyatı

"kıl dönmesinde en etkin yöntem ameliyattır. bitkisel çareleri de var ama hastalığınız ilerlediyse ameliyat şart. tabi bunun için önce doktora gitmelisiniz. Allah şifa versin..."
  
Bu yorum 17-07-2009 00:32:45 tarihinde yazılmıştır...

kıl dönmesi
Yazan: çağla aksoy - Bursa
Puan:kıl dönmesi

"benim hemen hemen her yerimde kıl dönmesi var ve kıl dönmelerimin yerleri lekeli olarak kalıcı oldu ve bıyık bölgemde bile olması bana çok rahatsızlık veriyo acaba ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı olurmusunuz."
  
Bu yorum 22-08-2009 15:03:03 tarihinde yazılmıştır...

kıl dönmesi tedavisi
Yazan: deha - Yurt Dışı
Puan:kıl dönmesi tedavisi

"merhaba ben almanyadan yaziyom bendede cikti kil donmesi doktora gittim test yaptilar ve ameliyat oldum o yönden burasi daha iyi saglik yonunden su an durumum cok iyi ve kil donmesi olan arkadaslar bir an once tedavi olmanizi isterim cunku cok kotu allah herkese acil sifa versin"
  
Bu yorum 10-04-2010 14:04:08 tarihinde yazılmıştır...

kıl dönmesi tedavisi ameliyatı
Yazan: mesut - Bursa
Puan:kıl dönmesi tedavisi ameliyatı

"benim de 7 ay önce başıma geldi.açık ameliyat oldum tam 90 gün pansuman oldum sonunda iyileşti çok zor sabır diliyorum ve ameliyatınızı açık olmaya çalışın tekrarlama olasılıgı düşük"
  
Bu yorum 29-06-2010 17:47:53 tarihinde yazılmıştır...

bioder kiraz sapı kullanıcı yorumları Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.