reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


kabağın faydaları ve zararları

Zayıflama kabağın faydaları ve zararları konusunu yazdır kabağın faydaları ve zararları konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 10-07-2011 tarihinde saat 18:50:54 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 655 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Kabak diyet yaparken sık tükettiğimiz bir gıdadır. Özellikle kabak çorbası en sık kullanılan diyet yiyecekleri arasında yer alıyor. Kabak oldukça az kalori içerir. Orta boy bir kabakta yaklaşık 31 kalori vardır. Kabağın içindeki yüksek lif oranı sindirim sisteminizi düzenler ve kabızlığı önler. Yüksek lif oranı ayrıca kan şekerinizi düzenleyerek aniden gelen açlık hissini oluşmadan önler. Düzenli olarak kabak tüketmek yüksek kolesterole de iyi gelmektedir. Yüksek lif oranı içeren besinler vücudunuzdaki kötü kolesterolü...

devamı...


Sponsorlu:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


kabağın faydaları ve zararları Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.