reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


v pills kullananlar haydar dumen yorum

Zayıflama v pills kullananlar haydar dumen yorum konusunu yazdır v pills kullananlar haydar dumen yorum konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Cinsel Sağlık   
Bu makale 02-06-2009 tarihinde saat 03:25:24 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 6451 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Haydar Dümen, Türkiye'nin belkide en derin yarası olan cinselliği  tabiri caizse halka arzetmiş mükemmel kişiliktir.  Gerek Posta gazetesindeki kimi zaten güldüren kimi zaman düşündüren  bitmek tükenmek bilmeyen sabrıyla sorulara verdiği yanıtlarla devamlı takip ettiğimiz gerekse de televizyon programlarından takip ettiğimiz entellektüel insandır. Cinsellik konusunu ayıp konuşulmaz anlayışından sıyırıp almış cinsel sağlık konusunda da ülkemizde temel oluşturmuştur. Haydar Dümen hocamız anlatmakla bitmez. Altta kısaca biyografisi yer almaktadır....

devamı...


Sponsorlu:

v pills kullananlar haydar dumen yorum için yapılmış yorumlar.
haydar hocam seni seviyoruz
Yazan: arif kaçmaz - Balıkesir
Puan:haydar hocam seni seviyoruz

"Haydar hocam siz bizim içimizdeki gençlik ateşinin ilk kıvılcımını yakan insansınız. sayenizde cinsellik adına çok şey öğrendik. sağolun varolun sizi seviyoruz..."
  
Bu yorum 02-07-2009 17:51:16 tarihinde yazılmıştır...

haydar hocama
Yazan: selime - -Lütfen Şehir Seçiniz-
Puan:haydar hocama

"aynen katılıyorum arkadaşa bilinçsiz vatandaşımız çok var cok yardımcı oluyorsunuz ama dalga gecenlerde var allah sabır versin diyorum size hocm teşkür ediyorum"
  
Bu yorum 16-07-2009 12:12:32 tarihinde yazılmıştır...

Cinselliğin Projöktörü
Yazan: Muharrem Yıldırım - Antalya
Puan:Cinselliğin Projöktörü

"Tüm dünyada olduğu gibi geri kalmış ve gelişmekte olan ülkelerin temel sorunları, sömürünün devam edebilmesi için bilinçli olarak tabular konulan en büyük 2 sistem Din ve Cinsellik kalın duvarlar örülerek gizlenmiş gizemleştirilmiş doğa kanunlarına aykırılık yaratılmıştır. Türkiyede bu kalın duvarların 2.si olan CİNSEL'in Duvarlarını Balyozla yıkan Devrimci.Aydınlık.Yürekli bir bilim ADAM dır Sayın Haydar DÜMEN Kendisini Türk Halkı adına yürekten kutluyorum."
  
Bu yorum 14-08-2009 14:35:48 tarihinde yazılmıştır...

v pills kullananlar haydar dumen yorum Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.