reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


göbek eritme bantları zararlımı

Zayıflama göbek eritme bantları zararlımı konusunu yazdır göbek eritme bantları zararlımı konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 26-07-2009 tarihinde saat 00:50:14 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 34687 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Bugünlerde herkesin en büyük sorunu kiloları. Özellikle göbek bölgesi. Göbek Eritmek için 9 öneri... YiyeceklerFasulye, nohut, mercimek gibi gıdalar ile kiraz, çilek, vişne gibi küçük meyveler en iyi yiyeceklerdir. Kuru fasulye, böğürtlen, kuru kayısı, kış meyvelerinin taze sıkılmış suları kilo vermede en etkili yiyecekler olarak sıralanıyor. Bu yiyecekler sizin tok hissetmenizi sağladığı için kilo vermenize yardımcı olur. Bunlardan günde 25 ila 35 gr kadar tüketmeniz gerekir. Hiç yememek ise doğru değildir. İçeceklerBuzlu...

devamı...


Sponsorlu:

göbek eritme bantları zararlımı için yapılmış yorumlar.
diyet ve egzersizin tarifi
Yazan: esila - İstanbul
Puan:diyet ve egzersizin tarifi

"cok guzel anlatılmıs ama bıras daha acık ve tarıf edıcı olabılır dı ve dıyet de menu cok az daha yenılecek ve ıcılecek yok mu gobek erıtme yontemlerı de cok hos tesekkurler saolun "
  
Bu yorum 05-10-2009 13:06:18 tarihinde yazılmıştır...

göbek eritmek için ne yapmalıyım
Yazan: selma atağ - Sakarya
Puan:göbek eritmek için ne yapmalıyım

"sezeryanla 2doğum yaptım,ve aşırı göbek oluştu doğumdan sonra göbeyim şişgibi hamile gibi duruyorum aynı napabilirim bilmiyorum bitürlü erimiyor iyibir yöntemi olan lütfen yardım etsin bana teşekkürler"
  
Bu yorum 27-11-2009 17:08:08 tarihinde yazılmıştır...

göbek eritme bantları zararlımı Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.