reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


İnce Bir Bel Ölçüsü İçin Egzersiz Programı

Zayıflama İnce Bir Bel Ölçüsü İçin Egzersiz Programı konusunu yazdır İnce Bir Bel Ölçüsü İçin Egzersiz Programı konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 01-09-2009 tarihinde saat 19:08:05 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 17431 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Bel bölgenizdeki yağlardan kurtulmak ve daha ince belli zarif bir vücuda kavuşmak istiyorsanız bel bölgesini inceltmek için yapılacak egzersiz hareketlerini uygulamanızda fayda var. İşte o ince bel için yapılması gerekn egzersiz hareketleri:
 • Elleriniz, dizleriniz ve ayak parmak uçlarınız yere değecek şekilde uzanın. Bir bacağınızı hafifçe öne doğru kaldırın. Öne çektiğiniz bacağı geriye doğru olabildiğince uzatın. Bu hareketi diğer bacağınızla da tekrarlayın.
 • Elleriniz, dizleriniz ve ayak parmak uçlarınız yere değecek şekilde uzanın. Sol bacağınızı yere paralel gelecek şekilde geriye uzatın. Bacağınızı tamamen havaya kaldırın. Aynı hareketi diğer bacağınızla da yapın.
 • Dik bir şekilde ayakta durun. Bacakları omuz hizasında açın. Belinizi sağa ve sola doğru, kollarınızı da aşağı yukarı hareket ettirin.
 • Bacaklarınızı dizlerinizden hafifçe kırın. Kollarınızı yana doğru açın. Beliniz ve bacaklarınız sabit olacak şekilde sadece gövdenizi sağa ve sola çevirin.
 • Tabanlarınız yere değecek şekilde dizlerinizi bükerek uzanın. Kollarınızı yanınızda kalçalarınıza doğru uzatın. Ayaklar yerde dururken, kalça ve belinizi havaya kaldırın ve geri bırakın.
 • Yere yatın. Sol ayağınız yere bassın. Sağ bacağınızı ve kalçanızı yerden kaldırın. Sağ bacağınızı 90 derece havaya kaldırın. Sırtınızı ve kalçanızı da yerden kaldırın. Sadece sol bacağınız üzerinde durun. Bu hareketi sağ bacağınız yerdeyken tekrarlayın.
 • Tabanlarınız yere değecek şekilde dizlerinizi bükerek uzanın. Kollarınızı kalçanıza doğru uzatın. Sırtınızın üzerinde sağa ve sola doğru hareket edin.
 • Ayakta, bacaklarınızı omuz hizasından biraz daha fazla açın. Bacaklarınızı dizden kırın ve aşağı doru eğilip, kalkın.
 • Ayaklarınızı omuz hizasında açın. Ellerinizi bacağınızın üst kısmına koyun. Dizlerinizi kırıp aşağı doğru eğilin. Kalçanızı dışarı çıkarın. Tekrar eski halinize dönün.
 • Ayakta durun. Sol elinizi başınızın arkasına koyun. Vücudunuzun alt kısmı sabit dururken, üst kısmını belden sağa ve sola doğru eğerek hareket ettirin. 
 
 
Kaynak: msn

İnce Bir Bel Ölçüsü İçin Egzersiz Programı başlıklı bu makale 01-09-2009 tarihinden itibaren 17431 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: İnce Bir Bel Ölçüsü İçin Egzersiz Programı

Sayfayı Paylaş:

İnce Bir Bel Ölçüsü İçin Egzersiz Programı için yapılmış yorumlar.
diyet listesi zayıflamak için
Yazan: betül karakaş - İzmir
Puan:diyet listesi zayıflamak için

"evet kiloluum ama çok itici bir kilomda yok nişanlım birazdaha zayıflamamı istiyor ama diyete uyamıyorum abur cubur da yemiyorum e biraz tenbellikde varr napcm bilmiyorum"
  
Bu yorum 03-11-2009 21:04:12 tarihinde yazılmıştır...

bel bölgesi ve karın bölgesi zayıflatma
Yazan: ayse kaptan - Kayseri
Puan:bel bölgesi ve karın bölgesi zayıflatma

"Cok güzel hazirlanmis ve yazilmis, mutlaka deneyecegim bir egzersiz. benim sorum olucak, ben bugüne kadar cok egzersiz yaptim, yemeklerdede diyetten farkim yok çünkü cok az yiyorum. Ama yine bel kalinligindan ve göbegimden kurtulamiyorum. birsey tavsiye edermisiniz acaba, tesekkürler"
  
Bu yorum 16-04-2010 22:59:30 tarihinde yazılmıştır...

İnce Bir Bel Ölçüsü İçin Egzersiz Programı Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.