reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Plates Topu İle Zayıflama

Zayıflama Plates Topu İle Zayıflama konusunu yazdır Plates Topu İle Zayıflama konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 19-08-2011 tarihinde saat 13:05:10 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 25 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Plates (pilates) topu ile egzersiz hareketleri yaparak zayıflamak hem eğlenceli ve kolay olduğunu söyleyenler elbette vücudunun daha çok yağ biriken noktalarına yönelik çalışma yapabildiklerinden istedikleri bölgeleri hedefleyerek daha hızlı bir şekilde inceldiklerini bu durum kendilerini daha mutlu ediyor.

Plates nedir: Pilates yağ bireken noktaları daha iyi hedefleyen burada bulunan yağları eriterek daha sağlıklı bir hale getirmeyeyi hedefleyen egzersiz türüdür. Uygulanan hareketler daha çok bölgesel kilo vermeyi doğru teknikler ile sağlıyor.

Plates ile kilo verme için öncelikle işin uzmanı kişilerden platesin ne şekilde ne kadar süreyle uygulanması gerektiği konusunda bilgiler alarak bizlere en faydalı şekilde nasıl uygulanabilir gibi konular üzerine yardım alınarak başlanmalı.


Plates Topu İle Zayıflama başlıklı bu makale 19-08-2011 tarihinden itibaren 25 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Plates Topu İle Zayıflama

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Plates Topu İle Zayıflama Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.