reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Kilo Vermenin Püf Noktaları

Zayıflama Kilo Vermenin Püf Noktaları konusunu yazdır Kilo Vermenin Püf Noktaları konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 17-01-2010 tarihinde saat 23:29:52 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 11805 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Kışın rehavetine kapılıp, ufak ufak kilo almaya başladınız mı? Yaz yaklaşıp, elbiseler inceldiğinde, bu kiloları vermek için uğraşacaksınız. Önlemini şimdi alın!

Vücudunuzu şekle sokmak, güçlü kaslara sahip olmak için, vereceğimiz egzersizleri uygulayın ve kilo vermenin püf noktalarını keşfedin:
 
Bir egzersiz topunu, sırtınızın alt kısmıyla duvar arasına sıkıştırın. Sırtınız dik ve bacaklarınız omuz genişliğinde açık olsun. Yavaş yavaş çömelin. Vücudunuzun ve bacaklarınızın gerildiğini hissedin. Bu şekilde yavaş yavaş 10’a kadar sayıp, ellerinizle arkadan topu tutup, dik duruşa geçin. Aynı hareketi 10 kere tekrarlayın.

Önce başınızdan yukarıya asılmış gibi dik durun. Sonra ağırlığınızı sol ayağınıza vererek, sağ ayağınızı kaldırın. Bu sırada elinizde bir top tutuyormuş gibi, kollarınızı başınızın üzerinden yukarıya uzatın. Bu pozisyonda 10’a kadar yavaş yavaş sayın. Aynı hareketi diğer ayağınızın üzerinde durarak yapın. Her iki ayakla hareketi 10 kere tekrarlayın.

Diz çökün. Dizleriniz kalça genişliğinde açın. Belinizden öne doğru eğilerek, kollarınızı kırmadan ellerinizle yere ağırlığınızı verin. Derin bir nefes alarak, yavaş yavaş poponuzu yukarı kaldırın. Bu sırada nefesinizi verin ve 10’a kadar sayın. Tekrar ilk pozisyonunuza dönün. Bu hareketi 10 kez tekrarlayın.

Başınızı yukarı doğru gergin ve dik tutun. Bir bacağınızın üzerine ağırlığınızı vererek, diğer bacağınızla arkaya tekme atın. Bu pozisyonda 10’a kadar sayın. Bu sırada ters taraftaki kolunuzu da yukarı kaldırarak, gergin tutmaya çalışın. Aynı hareketi diğer bacağınızla yapın. Her iki tarafla hareketi 10 kere tekrarlayın.

Şınav pozisyonu alın. Ağırlığınız kollarınız ve parmak uçlarında olmalı. Dirsekleriniz, omuzlarınızın tam altında dursun. Dik bir çizgi halinde 20 saniye durun. Sonra dizlerinizi yere koyup 30 saniye durun. Bu harekete 3 tekrarla başlayın. Alıştıkça 6’ya çıkarın.

Bacaklarınız kalça genişliğinde açık, ayakta durun. Belinizden hafifçe eğilin. Kollarınızı ileriye doğru uzatırken, bir bacağınızı arkaya, kalçanızın yüksekliğine kaldırın. 20 saniye bekleyin ve indirin. 30 saniye dinlenin ve tekrar kaldırın. Bacaklarınızı değiştirerek, hareketi 10 defa tekrarlayın.
 
Kaynak:  Msn   

Kilo Vermenin Püf Noktaları başlıklı bu makale 17-01-2010 tarihinden itibaren 11805 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Kilo Vermenin Püf Noktaları

Sayfayı Paylaş:

Kilo Vermenin Püf Noktaları için yapılmış yorumlar.
kilo vermenin işe yarayan püf noktaları
Yazan: fatma kamanlı - Yozgat
Puan:kilo vermenin işe yarayan püf noktaları

"çok teşekkür ederim bunu bize sunduğunuz için."
  
Bu yorum 15-02-2010 23:02:57 tarihinde yazılmıştır...

Kilo Vermenin Püf Noktaları Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.