reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Kalori Yaktıran Hareketler

Zayıflama Kalori Yaktıran Hareketler konusunu yazdır Kalori Yaktıran Hareketler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 26-07-2011 tarihinde saat 14:31:12 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 226 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


İhtiyacınız olan sadece egzersiz bandı ve 2 tane 5 kiloluk ağırlık. Kas gücünüzü yükseltmek için vaktinizi haftada 20 dakika bu egzersizlere ayırmanız yeterli...
Çömelin

Kalça ve diz bölgenizi çalıştırın!

Destek almak için bir sandalye kullanın. Sandalyeye tutunarak dizlerinizi hafifçe kırın ve sonra yavaşça çömeliyor gibi yapın ve biraz bekleyip kalkın. Bu hareketi 10-15 kez tekrarlayın. Eğer bu hareketi düzenli olarak 25 kere tekrar ederseniz 2 kilo kadar verebilirsiniz.

İleri hamle
Kalça, diz bölgenizi ve bacak kaslarınızı çalıştırın!
Bir ayağınız arkada bir ayağınız önce olacak şekilde çömelin ve elleriniz arkanızda birleştirin. Yavaşça arka ayağınızı kaldırarak kalçanızı hareket ettirin. Bu hareketi 5-10 kez tekrarlayın.
 
Üst sırt kasları

Omuz ve kollarınızı çalıştırın!
Bir tabureye oturun ve bacaklarınızı kapalı tutun. Her bir elinize 5 kiloluk ağırlık alın, ellerinizi omuzunuza yakın şekilde tutun ve yavaşça kollarınızı önünüzde açıp kapatın. Bu hareketi 10 kez tekrarlayın. Haftada en az 15 kere yapmanız sizin için iyi olacaktır.

Düz oturuş
Omuz, kol kaslarınızı, sırt ve bel kısmınızı çalıştırın!

Yere düz ve elleriniz yanınızda duracak şekilde oturun. Sırtınızı dimdik tutun. Egzersiz bandınızı ayaklarınıza sarın. Uçları elinizde kalacak şekilde kollarınızı ve kendinizi egzersiz bandı yardımıyla ileri-geri çekin. Bu hareketi 10-12 kez tekrarlayın.


Kalori Yaktıran Hareketler başlıklı bu makale 26-07-2011 tarihinden itibaren 226 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Kalori Yaktıran Hareketler

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Kalori Yaktıran Hareketler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.