reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Göbek Eritme Hareketleri

Zayıflama Göbek Eritme Hareketleri konusunu yazdır Göbek Eritme Hareketleri konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 20-10-2010 tarihinde saat 13:18:40 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 9861 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Bacaklarınızı karına doğru kıvırmak.. Bacaklarınızı sandalyede, yatakta veya kavada tutarak yapacağınız kıvrılma hareketleri çok etkili olabilir. Sırt üstü uzanın, bacaklarınızı bir sandalyenin üzerine düz şekilde yerleştirin. Baldırlarınız dik, kalçalar sandalyeye yakın olmalı. Bu hareket karın bölgenizi, kalça ve baldır kaslarınızı çalıştırır. Yavaş yavaş sırtınızı yerden 30 derece yukarıya kaldırın ve bekleyin, daha sonra tekrar yavaşya sırtınızı yere bırakın. Bu harekete alıştıktan sonra bacaklarınızı kaldırarak havaya dikin ve bekletin..

Göbek Eritme Hareketleri başlıklı bu makale 20-10-2010 tarihinden itibaren 9861 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Göbek Eritme Hareketleri

Sayfayı Paylaş:

Göbek Eritme Hareketleri için yapılmış yorumlar.
göbeğimdeki kilolarım
Yazan: duygu - Malatya
Puan:göbeğimdeki kilolarım

"ben 30 aında 3 çocuk annesı bir bayanım 16 yıllık evlıyım üç çocuktan sonra kalan göbegimden çok şikayetçıyım inşallah sizin tavsiyelerinizle kurtulmak istiyorum şimdiden tşkr ederim"
  
Bu yorum 21-10-2010 09:26:55 tarihinde yazılmıştır...

doğrum sonrası kilolarımı nasıl verebilirim?
Yazan: seher polat - Artvin
Puan:doğrum sonrası kilolarımı nasıl verebilirim?

"ben 26 yaşında bir çoçuğum var bundan 5 yıl önce yani evlendiğim ilk senesi hamile kaldığımda ikiz bebeklerim vardı 6.5 aylıkken erken doğum yaptım ve bebeişlerim 5 gün yaşayıp vefat ettiler sonra benim piskolojim çok bozuldu.ve daima yattım uyudum .2 sene sonra bir oğlum oldu ve bunda da hiç haraket etmedim ,çok fazla iş yapmadım çok kilo aldım buda sezaryen oldu ve şimdi ben 118 kiloyum ne yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı olun lütfen"
  
Bu yorum 09-11-2010 14:16:41 tarihinde yazılmıştır...

en kısa zamanda göbeğimi nasıl eritirim
Yazan: selim - Antalya
Puan:en kısa zamanda göbeğimi nasıl eritirim

"yazzz geliyor!!tişört'ümü çıkarıp denize girmek isterim ama göbeğimden dolayı geçen yaz denize giremedim.bana şöyle 1-2 ayda eritebileceğim bir haraket sölesene her gün yapıym kızlara rezil oluyorum"
  
Bu yorum 27-01-2011 01:53:37 tarihinde yazılmıştır...

sarkık göbek
Yazan: buse bayrak - İstanbul
Puan:sarkık göbek

"17 yaşındayım eskiden 95 kiloydum ve diyet yaparak 56 kiloya düştüm. Fakat göbeğimde sarkıklar oluştu sıkılaştırıcı kullanıyorum.bi yandan çatlaklarım var evde spor yapmaya çalışıyorum ama bi türlü sarkıklarımdan kurtulamadım malüm yazda geliyo sarkıklarımdan ve çatlaklarımdan nasıl kurtulabilirm? yardım ederseniz sevinirim TEŞEKKÜR EDERİM..."
  
Bu yorum 23-04-2011 11:38:11 tarihinde yazılmıştır...

Göbek Eritme Hareketleri Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.