reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Egzersizle Zayıflama

Zayıflama Egzersizle Zayıflama konusunu yazdır Egzersizle Zayıflama konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 09-07-2011 tarihinde saat 16:23:05 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 196 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Araştırmalara göre her on bayandan sekizi egzersiz yapmamaktadır. İnsanlar zorda kalmadıklarında dahi yürümeye tenezül etmezler. Doğrusu bu durum sadece aşırı kilo alımına kadar olan kısımdır. Aşırı kilo alımında hanımlar genelde zayıflamanın yollarını ararlar. Bu nedenle ilk iş diyet programlarıdır.
Fakat diyet programlarının sadece işe yaramamasından dolayı egzersizlere başlarlar. Eğer kilo vermek istiyorsanız öncelikle her gün egzersiz yapmalısınız. Fakat bazı yanlış yapılan egzersizler sonucunda insanların bedeni çok yorulmakta ve çeşitli sağlık problemleri meydana gelmektedir. Egzersiz yaparken kendinizi zorlamamanız gerekiyor. Egzersizlerin yapılması aslına bakılırsa çok basittir. Egzersiz yaparken önce ağaçların olduğu bölgeleri ya da sahil gibi yerleri tercih edin.

Peki Egzersiz diyeti denediniznmi ?

 

Egzersiz diyet listesi : Çünkü bu tür yerlerde bol oksijen vardır.Bu diyetler ile sizde zayıflayabilirsiniz.

 •     İlk önce ısınma hareketleri ile başlayın.
 •     Ardından bir dakika bekleyin ve açma germe hareketleri ile devam edin.
 •     Bu uygulamalar bittikten sonra on dakika tempolu koşun.
 •     Tempolu koşudan sonra yirmi dakika serbest yürüyün.
 •     Serbest yürüyüş esnasında derinçe nefes alıp verin.
 •     Bu sizin içinizin açılmasını sağlayacaktır.
 •     Eğer tempolu koşuya alışıksanız 15 dakika koşabilirsiniz.
 •     Ya da her gün ilk ısınma ve açma germe hareketlerinden sonra 20 dakika bisiklete binin.


Egzersiz yaparak zayıflama önerileri, Egzersizle zayıflama hareketleri :

Araştırmalara göre her on bayandan sekizi egzersiz yapmamaktadır. İnsanlar zorda kalmadıklarında dahi yürümeye tenezül etmezler. Doğrusu bu durum sadece aşırı kilo alımına kadar olan kısımdır. Aşırı kilo alımında hanımlar genelde zayıflamanın yollarını ararlar.

Bu nedenle ilk iş diyet programlarıdır. Fakat diyet programlarının sadece işe yaramamasından dolayı egzersizlere başlarlar. Eğer kilo vermek istiyorsanız öncelikle her gün egzersiz yapmalısınız. Fakat bazı yanlış yapılan egzersizler sonucunda insanların bedeni çok yorulmakta ve çeşitli sağlık problemleri meydana gelmektedir. Egzersiz yaparken kendinizi zorlamamanız gerekiyor. Egzersizlerin yapılması aslına bakılırsa çok basittir.

Egzersiz yaparken önce ağaçların olduğu bölgeleri ya da sahil gibi yerleri tercih edin. Çünkü bu tür yerlerde bol oksijen vardır. İlk önce ısınma hareketleri ile başlayın.

Ardından bir dakika bekleyin ve açma germe hareketleri ile devam edin. Bu uygulamalar bittikten sonra on dakika tempolu koşun. Tempolu koşudan sonra yirmi dakika serbest yürüyün.

Serbest yürüyüş esnasında derinçe nefes alıp verin. Bu sizin içinizin açılmasını sağlayacaktır. Eğer tempolu koşuya alışıksanız 15 dakika koşabilirsiniz. Ya da her gün ilk ısınma ve açma germe hareketlerinden sonra 20 dakika bisiklete binin.


Egzersizle Zayıflama başlıklı bu makale 09-07-2011 tarihinden itibaren 196 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Egzersizle Zayıflama

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Egzersizle Zayıflama Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.