reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Egzersiz Programı ile Kilo Verme

Zayıflama Egzersiz Programı ile Kilo Verme konusunu yazdır Egzersiz Programı ile Kilo Verme konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 24-08-2009 tarihinde saat 14:03:31 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 14422 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Sadece efor sarf etmek, spor yapmak anlamına gelmiyor. Hareketleri doğru yapmak ve aletleri doğru kullanmak son derece önemlidir. Spor salonunda herkes size bakıyormuş gibi hissediyor ve rahat edemiyorsanız, açık havada egzersiz yapın.

Gerçekçi olmaya çalışın. Bir iki hafta sonra muhteşem bir vücudunuz olacağını düşünüyorsanız, bunun bir hayalden ibaret olduğunu unutmayın. Ulaşılabilir, basamak basamak yükselecek hedefler belirleyerek işe başlayın. Sonucunu aldığınız her hedef, yeniye gitmek için motivasyon oluşturacaktır.

Kendinizi eğitmenin yöntemlerinden birisi de ödüllendirmektir. Her ulaştığınız hedef için kendinize bir ödül belirleyin. Çok beğendiğiniz bir elbise veya yeni bir cep telefonu, sizi amacınıza gitmek için yüreklendirecektir. Hedeflerinize her ulaştığınızda, bunu yakınlarınızla paylaşın. Böylece işler zorlaştığında vazgeçmeniz zor olacaktır.
Ne zaman egzersiz yaptığınız ve ne sıklıkla yaptığınız çok önemlidir. Herkesin spora en iyi cevap vereceği saat farklıdır. Kendiniz için günün en enerjik zamanını belirlemeye çalışın. Gün içinde yarım saat ayırmak, günlük temponuzu veya işlerinizi aksatıyorsa, 5 dakikalık zaman ayırabilirsiniz. Bir durak erken inip yürüyün, asansör yerine merdiven kullanın, öğlen yemeğinde parkta tur atın veya mağazaların olduğu bölgede kısa bir yürüyüş yapın.

Bir egzersiz planını uygulamaya başladığınızda yavaştan almaya ve vücudunuzun alışmasına zaman tanımaya dikkat edin. İlk haftadan zorlu bir programa başlamayın.

Herkesin bahsettiği düzenli spor yapmak cümlesini doğru algılayın. Düzenli spor, her gün aynı saatte, aynı hareketleri, aynı sayıda yapmak anlamına gelmez. Tam tersi sürekli aynı hareketleri yaptığınızda vücudunuz buna hemen alışır ve daha az kalori yakar. Birçok kas bölgesini birlikte çalıştıran, sadece kasları güçlendirmeye ya da kalori yakmaya yönelik farklı hareketleri ve sporları, egzersiz programınıza dahil edip bütünlemeye önem verin.
 
 
Kaynak: msn

Egzersiz Programı ile Kilo Verme başlıklı bu makale 24-08-2009 tarihinden itibaren 14422 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Egzersiz Programı ile Kilo Verme

Sayfayı Paylaş:

Egzersiz Programı ile Kilo Verme için yapılmış yorumlar.
biber hapı zararları
Yazan: aynur - Antalya
Puan:biber hapı zararları

"ben iki gün kullandım uykusuzluk ve baş ağrısı yaptı evt tokluk hissi veriyor ve canım birşey istemiyor agız kurulugu çok fazla ve çalıştıgım için uykusuzluga dayanamadım bıraktım eminim zayıflatcaktı çünkü bişey yiyemiyosun."
  
Bu yorum 12-09-2009 22:19:32 tarihinde yazılmıştır...

biber hapı kullandım
Yazan: merve kaçak - Bursa
Puan:biber hapı kullandım

"ben 1 ay kullndım ewet tam 10 kg verdim gerçekten çok memnunum uykusuzluk yapıyor ama 1-2 haftaya kayboluor bu durum ağızda kuruluk yapma sebebi bol su içmemizi sağlıo ben çok memnunum bana dktor arkadaşım önerdi oda kullandı ve içeriğini araştırmışş içindeki efedrin adlı madde hiç dnilecek kadar az olduğu için zara vermio iç organlarımıza bende hemşireyim kullandıktaan sonra kan tahlillerimede baktırdım ve sorun yokk ben memnunum ve inannıyorum herkezede tavsiye ederimm:)"
  
Bu yorum 23-10-2009 02:56:15 tarihinde yazılmıştır...

göbek yağlanması için ne önerirsiniz?
Yazan: esra - İstanbul
Puan:göbek yağlanması için ne önerirsiniz?

"Daha 11 yaşındayım.Bir ara çok zayıftım ve balık yağı kullandım şuan göbek kısmımda yağlanma oldu.Diyetisyenlere başvurdum fakat gelişim çağında olduğum için boyuma gideceğini söyledi fakat ben bundan emin değilim =(...genelli düşük bel giyiniyorum fakat okulda yüksek belli etek giyiyorum .Büyük bir ihtimalle 2 tarafta sıkışma oldu ve bel kısmımda yağ fışkırması oldu. Lütfen bana yardm edin..göbeğimde aşırı derecede yağlanma var. Ve bu en az 3 kat Lütfen acil yardım istiyorum bana yardımcı olun lütfen ='("
  
Bu yorum 08-06-2010 17:10:19 tarihinde yazılmıştır...

Egzersiz Programı ile Kilo Verme Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.