reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Bel inceltme Hareketleri

Zayıflama Bel inceltme Hareketleri konusunu yazdır Bel inceltme Hareketleri konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 15-07-2011 tarihinde saat 16:36:13 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 411 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Bel inceltme hareket önerileri :

  • Ayakta dik durarak sol elinizle dizinizin yanından aşağı tutun. Sağ elinizi de belinize koyarak kendinizi esnetin ve el değiştirerek devam edin. Bunu ağırlık kaldırarak ta yapabilirsiniz. Ağırlık aletleriniz yoksa su şişeleriyle deneyin.
  • Sırtınız yerde ayaklarınız koltukta oturur şekilde harekete başlayın. Avuç içlerinizi zemine koyun bacakların baş omuz ve kolların şeklini bozmadan göğüs altından itibaren bacaklarınızı sağa sola döndürün dizlerle yana yuvarlanma hareketi olan bu egzersiz çok fayda sağlayacaktır.
  • Yan mekik çekiniz. Mekik pozisyonundan dik kalkmak yerine sağa ve sola dizinize doğru ulaşmaya çalışın.
  • Sırtınızı dik tutarak elinize aldığınız sopayı ensenize dayayıp kollarınızla kavrayarak bir sağa bir sola dönün. Yan kaslarınızın çalıştığını ufak acılardan anlarsınız.
  • Egzersizler düzenli olarak her gün 15 ‘er dakikalık olmak üzere sabah – akşam yapılmalıdır. Ancak önemli olan egzersizlerin sayısı değil düzenli ve iyi yapılmalıdır. Bu egzersizler yan kaslarınızı harekete geçirerek kas oluşumu sağlar. Egzersizler vücuda oksijen kazandıran hareketlerdir. En basit olan egzersiz yürüyüştür. Günde 1 saat yürümek hem kilo kontrolü sağlayacak hem de kendinizi  zinde hissettirecektir. Belinizi saran o yağ kütlesinden kurtulmak için güzel bir diyetle egzersizlere başlayın. Zaman az ilkbahardayız. Sıkı bir vücutla yaza merhaba deyin..

Bel inceltme Hareketleri başlıklı bu makale 15-07-2011 tarihinden itibaren 411 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Bel inceltme Hareketleri

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Bel inceltme Hareketleri Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.