reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


protein diyeti yapanların yorumları

Zayıflama protein diyeti yapanların yorumları konusunu yazdır protein diyeti yapanların yorumları konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 08-07-2011 tarihinde saat 17:38:54 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 1083 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Diyet yapanların ilgilerini bir anda üzerine çeken dr pierre dukan hazırladığı menülerle ünlüleri zayıflatmaya devam ediyor. Dukan diyeti yapanlar, sadece ünlülerle sınırlı değil ancak onların yaşamları daha ön planda olduğundan bizler yazımızda birkaç ünlünün kilo verme konusunu inceleyeceğiz. Dukan diyeti yapanlar arasında ünlü yıldız Jennifer Lopez prenses kate yer olıyor özellikle bu iki ünlü dukan diyeti yapanlar arasında diyet listesinin daha ön plana çıkmasında etkileri oldukça yüksek, Protein yoğunluğu...

devamı...


Sponsorlu:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


protein diyeti yapanların yorumları Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.