reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Maranki Ağustos Karpuz Diyeti

Zayıflama Maranki Ağustos Karpuz Diyeti konusunu yazdır Maranki Ağustos Karpuz Diyeti konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 25-07-2009 tarihinde saat 02:59:25 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 10899 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Ahmet Maranki’nin Temmuz ayındaki detokslarını kaçırdım diye üzülmeyin yaz detoksları ağustos ayı karpuz detoksuyla devam ediyor.

Haziran ayında karanlık dolunay, Temmuz ayında ise hem aydınlık, hem de karanlık dolunay zamanlarında gerçekleşen kiraz detokslarından sonra şimdi de Ağustos ayında Karpuz detoksları ile beden temizliği yapılacak. Bu detokslarla toksinlerin atılacağını, böylece daha sağlıklı olunacağını ve bu diyetlerle en az 3 kilo verileceğini açıklayan A.Maranki , “toksinler atılmadığı sürece zayıflamayı beklemeyin” diyerek, bu detoksların kilo vermek ve formda kalmak için çok faydalı olduğunu söylüyor.

Kiraz ve karpuz detoksları Ahmet Maranki’nin, kozmik bilimine dayalı, ayın çekim gücünün en yüksek olduğu günlerde, tıpkı med-cezir gibi etki göstererek,vücuttan ödem atılmasına, boşaltım sistemi, kan ve karaciğer gibi organların hem dinlenmesi hemde temizlenmesine faydalı.

Ayın çekim gücünün en yüksek olduğu dolunay zamanına yakın günlerde yapılan bu uygulamaların tarihleri bu anlamda önem kazanmakta.

Ağustos ayının ilk Karpuz Detoksu

aydınlık dolunay zamanı, kullandığımız Miladi takvime göre 4-5-6 Ağustosta  (Kameri (Hicri) takvime göre Şaban ayının 13-14-15′i) yapılacak.


İkinci Karpuz Detoksu

karanlık dolunay zamanı ise yine Miladi takvime göre 18-19-20 Ağustosta (Kameri (Hicri) takvime göre Şaban ayının 27-28-29′u) yapılacak.

1.Karpuz Detoksu


4-5-6 Ağustos günlerinde (Aydınlık dolunay zamanı), günde  1,5 – 3  kilo arasında karpuz tüketilecek.

Detoks uygulaması sırasında sebze suları ve bitki çayları özellikle yeşil çay içilmesi ve günde 3 litreye yakın su tüketilmesi önerilir.

Karpuz detoksu sırasında içiniz çok bayılırsa, ekmeksiz olarak  karpuz ile birlikte, fazla aşırıya kaçmadan hakiki keçi peyniri tüketilebilir. Hakiki keçi peyniri dışında, diğer peynirlerin tüketilmemesi önerilir.

2.Karpuz Detoksu


18-19-20 Ağustos günlerinde (karanlık dolunay zamanı), günde  1,5 – 3  kilo arasında karpuz tüketilecek.

Detoks uygulaması sırasında sebze suları ve bitki çayları özellikle yeşil çay içilmesi ve günde 3 litreye yakın su tüketilmesi önerilir.

Karpuz detoksu sırasında içiniz çok bayılırsa, ekmeksiz olarak , karpuz ile birlikte , fazla aşırıya kaçmadan hakiki keçi peyniri tüketilebilir.Hakiki keçi peyniri dışında, diğer peynirlerin tüketilmemesi önerilir.

Karpuz detoksuna başlamadan 3 gün önce, detoksun etkisini artırmak amacıyla kırmızı et, kızartma, tavuk eti, konsantre gıda, siyah çay, beyaz ekmek gibi gıdaları tüketmemeye özen gösterilmelidir. İki detoks arasında geçen sürüde de bu kurala uyulması önerilmektedir.

Karpuz Detoksu ÖNEMLİ UYARI:

 
Hasta, hamile,emziren anneler, ilaç kullananların, bu tür detoks ve kürleri doktor tavsiyesiyle, doktorlarına danışarak yada doktorlarının kontrolünde yapmaları önerilir.
 
 
 
 Prof. Dr. Ahmet Maranki

Maranki Ağustos Karpuz Diyeti başlıklı bu makale 25-07-2009 tarihinden itibaren 10899 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Maranki Ağustos Karpuz Diyeti

Sayfayı Paylaş:


NOT: Bu site Sayın Ahmet Maranki'nin resmi sitesi değildir. Ahmet Maranki'nin Resmi web sitesi www.maranki.com'dur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com'dan iletebilirsiniz.
Maranki Ağustos Karpuz Diyeti için yapılmış yorumlar.
maranki detoksu
Yazan: zeynep nur - Denizli
Puan:maranki detoksu

"daha yeni haberim oldu bu detoxlardan bu gün ayın 26 sı yapsam bi faydası olurmu acaba lütfen acil cvp.. vakit geçiyor..."
  
Bu yorum 26-07-2009 00:08:26 tarihinde yazılmıştır...

maranki diyeti tarihi
Yazan: murat gündüz - Antalya
Puan:maranki diyeti tarihi

"ya neden sadece bu tarihlerde olmak zorunda"
  
Bu yorum 28-07-2009 16:36:48 tarihinde yazılmıştır...

Maranki Ağustos Karpuz Diyeti Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.