reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


penis görmek orucu bozar mı

Zayıflama penis görmek orucu bozar mı konusunu yazdır penis görmek orucu bozar mı konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 14-07-2011 tarihinde saat 14:51:23 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 11747 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Birçok kişi ramazanda oruç tutarken diş fırçalamanın orucu bozup bozmayacağını merak eder.Oruçlu insanların genelde ağzı kokar doğal olarak.Peki diş fırçalarsak oruç bozulurmu ? Diş fırçalamak orucu bozarmı ? İŞte bu sorunun yanıtı. Diş fırçası yapısı itibari ile misvaka benzer.Hanefi mezhebine göre oruç olan kişiler her zaman kullanabilir.Ancak bazı kişilere göre yaş misvak kullanılmasının mekruh olduğunu söyleniyor.Şafii mezhebine göre fırçanın kullanılması caiz olarak bilinmektedir.Bize göre oruçlu iken diş fırçalamak...

devamı...


Sponsorlu:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


penis görmek orucu bozar mı Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.