reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


defne yaprağı nerden alınır

Zayıflama defne yaprağı nerden alınır konusunu yazdır defne yaprağı nerden alınır konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 16-10-2010 tarihinde saat 11:56:21 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 7370 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Defne yaprağı Latince adı Laurus nobilis olan defne ülkemizde Akdeniz Defnesi olarak da bilinmektedir. Defnegiller familyasının Laurus cinsini oluşturan bitki türlerinin ortak adıdır. Defne, her zaman yeşil bir ağaçtır. Yazın ve kışın yaprağını dökmez. Aromatik bir bitki olan defnenin kokusu hoştur. Defne yaprağı, yemeklere lezzet vermek amacıyla kullanıldığı gibi tıbbi etkileri de bulunmaktadır. Defne yaprağı(Lauri folium) tentür, çay ve natürel ilaç yapımında kullanılır. Defne yaprakları çorba, balık, et gibi yemeklere koku vermek içinde kullanılır. Yapraklarını...

devamı...


Sponsorlu:

defne yaprağı nerden alınır için yapılmış yorumlar.
defne yaprağı bilgileriniz çok güzel memnun kaldık
Yazan: yasemin pehlivanoğlu - İstanbul
Puan:defne yaprağı  bilgileriniz çok güzel memnun kaldık

"antiseptik özelliği hakkında daha fazla faydalanabileceğimiz bilgi verebilirmisiniz... bit oluşumunu engellediği konusunda duyumlar alıyoruz sizcede antiseptik özelliğinden dolayımıdır ? sizin yorumunuz benim için önemli teşekkür ederim....."
  
Bu yorum 14-12-2010 10:18:24 tarihinde yazılmıştır...

defne yaprağı nerden alınır Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.