reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


defne tohumu yagı faydası

Zayıflama defne tohumu yagı faydası konusunu yazdır defne tohumu yagı faydası konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 20-10-2010 tarihinde saat 11:53:22 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 7915 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Defne Tohumu: siyah parlak renkte, baharat kokulu ve acıdır. Defne Tohumu İçindeki yağ oranı yüksektir. Defne Tohumu Meyveleri ezilerek 1 -2 adet yenirse, sancı ve ağrı kesicidir. Defne Tohumu Nasıl Kullanılır? Defne Tohumu Faydaları Nelerdir? Doğuma 10-15 gün kala, doğumu kolaylaştırıcı olarak,  defne tohumları ezilir. Balla karıştırılarak günde üç adet yenir. Vücuttaki kulunç ve romatizma ağrılarında, meyveleri ezilir. Balla karıştırılarak macun haline getirilir. Günde üç çay veya çorba kaşığı yenir. İdrar artırıcı, bağırsak ağrı ve gazlarım...

devamı...


Sponsorlu:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


defne tohumu yagı faydası Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.